iBright kontra pasty wybielające – co wybrać?

statystyka ibright vs pastyW starciu z dentystą nakładki wybielające okazały się być lepsze. Teraz porównamy je z najpopularniejszym preparatem do higieny jamy ustanej – pastą. Każda ma taką tubkę na łazienkowej półce, przynajmniej taką mamy nadzieję. Oferta producentów past do zębów jest przeogromna. Możemy znaleźć je o smaku miętowym, owocowym, aloesowym i miliony innych rodzajów. Dalej są z fluorem, bez fluoru. Można się naprawdę pogubić. Przedział cenowy również jest mocno rozstrzelony. Taka najzwyklejsza pasta w drogerii to koszt od paru złotych. Natomiast ta już wypasiona i z dobrym pijarem może wyjąć z Twojego portfela nawet stówę. Ale do rzeczy. Przeanalizowaliśmy wszystkie za i przeciw, wady i zalety każdego produktu i oto co nam wyszło:

  1. Pasta do zębów. Wzięliśmy pod lupę kilka rodzajów tego produktu w różnym przedziale cenowym. Po pierwsze zdecydowanie wygrywa ceną. Natomiast nie może się równać z iBright jeśli chodzi o rezultaty. Pasta pierwsze efekty może dać po wielu tygodniach stosowania. Jednak należy wiedzieć, że taka wybielająca musi być co dwa miesiące odstawiana na jakiś czas. Ma to swoje uzasadnienie w substancjach wchodzących w jej skład. Podczas dłuższego używania istnieje obawa uszkodzenia szkliwa. I co najważniejsze nie ma się w ogóle pewności, że nasz uśmiech będzie chociaż o ton bielszy.
  2. iBright. Przyznamy się, że to nasz faworyt w tym starciu. Co prawda cenowo znacznie przegrywa. Jednak pod każdym innym względem jest niepokonany. Produkt taki jak iBright opinie ma rewelacyjne. Opieramy się głównie na komentarzach internatów, którzy z niego korzystali. Świadczy to o gwarancji jego skuteczności. Tak więc warto wydać trochę więcej, aby mieć pewność powodzenia. Poza tym raz stosujesz i potem na długie miesiące cieszysz się swoim białym uśmiechem. Nie musisz się martwić czy uszkodzisz swoją płytkę nazębną. Jak widać u iBright efekty są bardziej niż pewne.

Ta walka była bardzo nierówna. Z góry było wiadomo, że nakładki wybielające są na pozycji wygranej. Zwykła pasta do zębów nie może się równać z taką technologią.  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *