iBright czy dentysta? Porównanie efektów oraz kosztów

Zęby to nasza wizytówka. Pokazują czy jesteśmy zdrowi oraz czy dbamy o siebie. Gdy jesteśmy dziećmi nie wiedzieć dlaczego nie znosimy ich myć. Warto, aby nawyk dbania o swoje uzębienie został w nas zaszczepiony. I nie chodzi tylko o aspekty estetyczne. Wiele chorób i to bardzo poważnych może mieć swój początek od problemów z zębami. Należy minimum raz na pół roku odbyć wizytę u stomatologa. Polski system służby zdrowia nie jest w stanie zaoferować komfortowej opieki dentystycznej. Większość decyduje się na dbanie o zdrowy uśmiech chodząc do prywatnych gabinetów. Jak wiadomo nie każdego na to stać i to często początek kłopotów.

zdjęcie zębów po użyciu ibrightKażdy chce mieć białe zęby. Stosujemy pasty wybielające oraz domowe sposoby na poprawę kolorytu uzębienia. Jednak te metody nie dają większych efektów albo trzeba na nie czekać tygodniami. Wzięliśmy pod lupę dwie najpopularniejsze drogi do śnieżnobiałego uśmiechu.

Dentysta. Jego przewaga to profesjonalizm, który dla wielu jest kluczowy. Wybielanie w gabinecie stomatologicznym daje na pewno ten komfort psychiczny, że nic złego się nie wydarzy. Jest to zawód zaufania publicznego i też z dużym zaufaniem podchodzimy do zabiegów wykonywanych przez dentystów. Jednak to chyba jedyny plus. Dalej mamy tylko wysokie koszty oraz ogrom czasu jaki musimy przeznaczyć na wizyty. Takie profesjonalne wybielanie to wydatek kilkuset złotych i więcej. Po zrobieniu wstępnego przeglądu ofert stomatologów, to za białe zęby cena zaczyna się od 600 zł w górę. A po drugie na jednej wizycie się nie skończy. Będziemy musieli się pofatygować do gabinetu przynajmniej trzy razy. To wszystko jest nasz czas oraz dopasowanie swojego grafiku do takich wypadów.

iBright. Nie każdy ma zaufanie do takich produktów. Niektórzy po prostu się boją, że zniszczą swoje szkliwo. W Internecie można znaleźć wiele filmików pokazujących jak poprawnie stosować te nakładki by uzyskać najlepsze efekty. Z drugiej strony koszt takiego zestawu jest nieporównywalnie niższy od wizyty u dentysty. Dla użytkowników iBright cena może okazać się zaskakująco niska. Szczególnie, gdy porówna się cennik klinik stomatologicznych z tym produktem. Po stosowaniu iBright efekty są naprawdę spektakularne. A aplikacja bardzo prosta. W zaciszu własnego domu jesteś w stanie wybielić sobie zęby. I co ważne w bezpieczny sposób.

Jak dla nas zdecydowanym zwycięzcą jest iBright. Jest skuteczny, tani i łatwy w użyciu. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *