iBright Apteka, sklep stacjonarny czy może jednak Internet?

gdzie kupić ibrightSkoro już wiadomo, że te nakładki wybielające nie mają sobie równych to teraz pytanie za sto punktów. Gdzie ich szukać? Gdy szukamy odpowiedzi w internecie pojawia się tyle opcji co użytkowników wypowiadających się na ten temat. W celu zbadania tematu udaliśmy się na oficjalną stronę internetową ibright, aby sprawdzić jak to jest naprawdę.

Po zapoznaniu się z informacjami odpowiedź jest prosta – oficjalny sklep online producenta. Tylko i wyłącznie tam możesz dokonać zakupu. Warto tu jednak zaznaczyć, że często ten produkt występuje również na allegro. Kwota, którą jednak trzeba tam wydać rzadko kiedy jest niższa, a nie mamy gwarancji, że dostaniemy oryginał. W sumie na tym moglibyśmy zakończyć, jednak na pewno zastanawiasz się dlaczego iBright nie znalazł się w aptece.

Prawdopodobnie stało się tak, aby ograniczyć koszty zakupu przez konsumenta. Na cenę końcową składa się wiele czynników. Między innymi niewielki procent tej kwoty to produkcja. Natomiast najwięcej środków pochłania reklama i dystrybucja. Gdy produkt jest oferowany wyłącznie w Internecie to jak widać znaczna część kosztów odpada. Gdyby producent zdecydował się na tradycyjną sprzedaż w aptece czy swoim sklepie stacjonarnym należałoby doliczyć do obecnej ceny jakieś 50 % więcej. Przewóz do takich miejsc, które są rozproszone praktycznie po całej Polsce. Wypłata dla swoich pracowników. Można tak wymieniać bez końca.

Wiemy już, że iBright należy szukać w Internecie, ale gdzie dokładnie. Po wpisaniu jakiejkolwiek frazy w Google np. „iBright cena”, wyświetlą się setki stron oferujących jego sprzedaż. My jednak polecamy kierować się bezpośrednio do oficjalnego sklepu online producenta. Po pierwsze masz gwarancję, że nie kupisz kota w worku tylko oryginalny produkt. Robiąc zamówienie na przykład na aukcjach internetowych można spotkać podróbki. Po drugie możesz liczyć na najniższą cenę. Zero pośredników to zero dodatkowych kosztów. Oficjalny dystrybutor proponuje w swoim sklepie szeroka ofertę pakietów w bardzo korzystnych cenach. Warto popytać wśród znajomych i rodziny, czy ktoś jeszcze chce zamówić iBright. Przy większej ilości jest gwarantowany rabat. A skoro jesteśmy przy gwarancjach to jeśli nie będziesz zadowolony z efektów nakładek wybielających, otrzymasz zwrot pieniędzy. To bardzo uczciwe podejście. Skoro nie można tego fizycznie dotknąć i sprawdzić jak w sklepie stacjonarnym.

Plus Twoja przesyłka dojedzie do Ciebie w ciągu nawet 24 godzin od zamówienia. Nigdzie nie musisz wychodzić. Parę kliknięć i gotowe. W krajach zachodniej Europy oraz państwach rozwiniętych w Azji zakupy stacjonarne odchodzą do lamusa. Teraz każdy kupuje przez Internet.

2 myśli na temat “iBright Apteka, sklep stacjonarny czy może jednak Internet?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *